Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[MOD] Profil jazdy vRS załącza się w trybie S na DSG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [MOD] Profil jazdy vRS załącza się w trybie S na DSG

    mirek_p11, dzisiaj ogarniam zdjęcia - podpiszę, napisze parę słów opisu i wkleję.

  • #2
    [MOD] Profil jazdy vRS załącza się w trybie S na DSG

    Wbicie na DSG trybu S (sport) podczas jazdy to szybkie szturchnięcie drążka, momentalnie RS-ka redukuje bieg w porównaniu do trybu D i nie pozwala silnikowi odpocząć. Takie przełączanie DSG na sportowe właściwości jest szybsze i wygodniejsze niż korzystanie z guzika [vRS] lub panelu dotykowego. Szkoda tylko, że zmienia się tylko praca skrzyni i chyba silnika. Nie ma mocniejszego dźwięku z generatora i oczywiście twardszej kierownicy, a szkoda.

    Czy wykonywalny byłby mod który po wbiciu S na DSG przyłączyłby samochód w na profil vRS a po jego opuszczeniu ustawiłby się poprzedni profil?

    Komentarz


    • #3
      Z jednej strony fajny pomysł pod kątem wygody i szybkości przełączania.
      Z drugiej - teraz mogę mieć skrzynie w S i ciszę w środku, po tym modzie byłoby to niemożliwe.
      W alfie DNA jest lepiej rozwiązane.
      "k..., aleś pan tu bestię postawił"

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez maro rs
        Z jednej strony fajny pomysł pod kątem wygody i szybkości przełączania.
        Z drugiej - teraz mogę mieć skrzynie w S i ciszę w środku, po tym modzie byłoby to niemożliwe.
        W alfie DNA jest lepiej rozwiązane.
        Dlaczego niemożliwe? Soundgenerator już wiadomo od dawna jak przyciszyc do dowolnej wartości.
        Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

        Komentarz


        • #5
          Aaa, to nie wiedziałem - znaczy po dołożeniu czegoś tam da się to robić doraźnie z kabiny?
          "k..., aleś pan tu bestię postawił"

          Komentarz


          • #6
            Nie, po podłączeniu kompa możesz to dziadostwo uciszyć albo całkowicie wyłączyć.
            Pozdrawiam
            Marcin

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X